#11637

Benders tooted Tasostar Kaubanduses -15%.

Hind: 15.00 €
Kogus: 1000 tk
Lisatud: 02.05.2018
Asukoht: Tallinn, Tartu, Jõhvi

TASOSTAR

Kirjeldus:

Benders tooted Tasostar Kaubanduses -15%.


 


Sooduspakkumine. Tellides Tasostar Kaubandusest Brenders tooteid, -15% Brenders toodete hinnakirja hinnast.


Benders tootevalik on lai. Katusematerjalid, tänavaplaadid, moodulkorstnad.


Bendersi katusekivid, TONA ja Scancore Moodulkorstnad.


 


Kvaliteetne kivikatus. Täielikud katuselahendused soodsalt, enimmüüdud katusekivi Rootsis.


 


Benders on Rootsi pere-ettevõte, mis on loonud galantseid ning vastupidavaid katusekive juba 50 aastat. Tänaseks on Bendersist saanud liider Rootsi betoonist katusekivide turul.


Benders Mecklenburger on traditsioonilise vormiga katusekivi. Omapäraseks teeb selle kivi tema lainejoon, mis on kombinatsioon tasapinnalisest ja lainelisest profiilist. Mecklenburgerit on lihtne paigaldada, valida saab kuue värvi ja kahe erineva lõppviimistluskihi vahel. Mõelge katusest kui maja viiendast fassaadist, millel on maja välimuse seisukohast väga suur tähtsus. Erinevad värvide ja lõppviimistluskihtide kombinatsioonid võimaldavad teil leida just teie isikupärase katuse.


 


Benders tänavakivid. Benders müüri-, sillutus- ja tänavakivide sortiment on üks turu laiemaid. Benders tooted on valmistatud peamiselt betoonist, looduslikust materjalist, mille koostisse kuuluvad kruus, liiv, tsement ja vesi.


 


Täpne sobivus paigaldamisel, vastupidavus ning ilmastikukindlus on Benders toodete puhul iseenesestmõistetavad. Benders-i jaoks on väga oluline, et te oma terrassi või müüri vaadates õnnelik oleksite ja uhkust tunneksite. Soovime teile valikute tegemisel edu!


 


Lisainfo pakutavate toodete kohta: www.benders.ee


 


 


Ehitusmaterjalide jae ja projektimüük, ning hulgikaubandus. Erinevate toodete turundamine Eestis.


TASOSTAR-Kaubandus


Rävala pst. 8. Tallinn.


tel: 53090029


andres@buildingmaterial.ee


www.buildingmaterial.ee


 


Müügil erinevad ehitusmaterjalid soodsate hindadega:


ehitusplokid, kuivsegud, soojustusmaterjalid, ehitusplaadid, liimpuit-tooted, PVC aknad uksed aknalauad ja garaaziväravad.


 


 


 


profiilkivi, kaldkatus, katus, katusekivi, Antiik, katusekivid, reakivid, reakivi, kivikatus, kivikatused, profiil, betoonkatusekivid, betoonkatusekivi, katuselahendused, Palema,  katusekattematerjal,  katusekattematerjalid, katus, katused, Betoon-katusekivi, Benders, tänavakivi

Küsimused ja vastused

Antud toote kohta ei ole esitatud ühtegi küsimust

Vasta küsimusele siin: