#8562

KINKEKAART Fish Spa koos ICY GEL väsinud jalgadele hooldus 60min

Hind: 17.00 €
Lisatud: 18.01.2018
Asukoht: Toompuestee 27

DrFish

Kirjeldus:

Väsinud jalad. Kas teie jalad on rasked ja väsinud?KINKEKAART Fish Spa koos ICY GEL väsinud jalgadele hooldus.Tutvustus1)Bioppilling Garra Rufa kaladega.Kalateraapia positiivsed tulemused: vähendab stressi, stabiliseerib vererõhku, leevendab väsimust ja muudab füüsilise toonuse ja närvide taastamise protsessi, puhastab poore ja tapab baktereid, omab noorendavat toimet, leevendab paistetust ja väsimust, annab nahale ilusa ja terve jume, eemaldab surnud ja töötlemata naha.


Kalateraapia on täiesti turvaline protseduur: kalad ei ole võimelised nakatuma ja edasi kandma inimeste haiguseid; Garra Rufa kaladel pole hambaid, nad koorivad surnud naharakke sooja vee ja spetsiifilise ensüümi abil, jättes terve naha täiesti puutumata; enne akvaariumisse laskmist on kõik kalad kohustatud läbima erilise karantiini ning veterinaari läbivaatuse; peale igat protseduuri toimub vee puhastamine- mehaaniline, keemiline ja bioloogiline filtreerimine, et välistada bakterite ja teiste mikroorganismide säilimine akvaariumis. Peale seda töödeldakse kogu vesi UV sterilisaatoritega. Need hävitavad koheselt kõik patogeensed mikroorganismid, desinfitseerivad vee, säilitades samas selle looduslikud omadused. Enne protseduuri algust desinfitseeritakse hooldtatav piirkond spetsiaalse vahendiga, mis on ohutu nii inimesele kui ka kaladele.


Kalateraapia on positiivne emotsioon ja naha koorimine üheskoos, sest Garra Rufa kalade puudutus mõjub justkui lõõgastava kõdistamisena!2) Väsinud jalgade massaaž koos THALION Icy Gel.See geel kergendab koheselt raskus tunnet jalgadesTagab heaolu ja kergema tundeVõib kasutada igal ajal, isegi sukkade pealVäsimuskaob, sujalad on ilusadjatoonuses3)Jalamassaaž on vajalik nii inimestele, kes töötavad pidevalt jalgadel, kui ka nendele, kes pikad päevad istuvad. Mõlemal puhul on jalgade ainevahetus häiritud ja jalad võivad valutada ja õhtuks turses olla.


Jalamassaaži käigus arvestab massöör refleksoloogilist jalakaarti ja töötleb olulisemaid punkte jalatallal, säärtel ja reitel. Lisaks masseeritakse tugevalt jalalihaseid pakkudes neile lihaspingete leevendust ja võimalust paremaks ainevahetuseks.


Et jalamassaažist parimat kasu saada, oleks hea ennem käia pediküüris või eemaldada ise jalataldadelt üleliigne paksenenud nahk.


THALION.THALION – juhtiv spetsialist merelises iluravis, valib hoolikalt välja parimad vetikad. Ainulaadne vetikate kogumise meetod säilitab väärtuslike meretaimede looduslikud omadused ja asetab need meie valemite keskele. THALIONI kõrge efektiivsusega tooted ja hooldused on esindatud talassoteraapia keskustes, spaades ja ilusalongides rohkem kui 50 riigis üle maailma.


See on ainus ettevõte – spetsialist Prantsusmaa merelises kosmetoloogias, mis ühendab igasugused „merelise“ tegevuse liigid: vetikate, meretaimede ja merevee kogumine ja töötlemine, laboratoorne tegevus, kosmeetikatoodete tootmine ja müük.


THALION omab kahte teaduslaborit, mis töötavad uute mereliste koostisosade leidmise ja tõhusate ja hästi talutavate tootevalemite väljatöötamise valdkonnas.


Iroise meri Prantsuse Brittany rannikul kanti 1988. aastal maailma biosfääri kaitsealade UNESCO nimekirja ning 2007. aastal sai see Prantsusmaa esimese loodusliku merepargi tiitli. Just siit saab ettevõte THALION parimad merevetikad, mis töödeldakse 24 tunni jooksul pärast kogumist, mis tagab kõrge kvaliteedi ja toimeainete kontsentratsiooni.Kasvava ja erakordselt särava ülemaailmse talassoteraapia ja SPA-keskuste arengu juures on ettevõte ВСМ(Bretagne Cosmetiques Marins) välja töötanud laia valiku THALIONI tooteid tööks professionaalse esteetika vallas: näo- ja kehahooldused, spa-hooldused, päikesesari, toidulisandid ja tee.


THALION on koondanud oma oskused naise keha mõõtude harmoonilise kontrolli metoodikasse (C.HAR.M), mille on välja töötanud Jean Fremont, ülemaailmselt tuntud talassoteraapia spetsialist.+3726677190,+37255613281


Kinkekaart Fish spa+Thalion icy gel hooldus =17eur

Küsimused ja vastused

Antud toote kohta ei ole esitatud ühtegi küsimust

Vasta küsimusele siin: