#1069

Looduslik RIBAKIVI Mõõt: 15X60 hind: 4.05 eur/tk.

Hind:
Lisatud: 04.12.2016

TASOSTAR

Kirjeldus:

Looduslik RIBAKIVI Mõõt: 15X60 hind: 4.05 eur/tk.


LOODUSLIK RIBAKIVI NATURAL RUSTY SLATELOODUSLIK RIBAKIVI NATURAL YELLOWWOOD SLATELOODUSLIK RIBAKIVI NATURAL GREENLOODUSLIK RIBAKIVI NATURAL BLACK SLATELOODUSLIK RIBAKIVI WHITE QUATZITELooduskiviMõõt: 15X60 (1,5-2,0 cm)(0,54 m2/pk, 6 tk/pk ).Outlet hind: 45.- eur/m24.05 eur/tk.


Ribakivid sobivad kasutamiseks nii välis- kui ka sisetingimustes.Annavad võimaluse luua kordumatu, omanäoline ilme kujunduses.


Küsige omale pakkumist: andres@buildingmaterial.ee


Ehitusmaterjalid soodsalt. Soodne hind URSA villadel ja EPS Term toodetel ning MGO magnesiit ehitusplaatidel.StoneREX sokli, fassaadi ja kivipuruplaatidel.Müügil odavad kergplokid Lätist ja Silbeti plokid, Narva tuhaplokid, ROCLITE poorbetoon seinaplokid. Pakume FAUGA (Leedu) PVC aknaid, aknalaudu ja uksi ning garaaziuksi.Benders tooted TASOSTAR-Kaubanduses -15%, katusekivid, moodulkorstnad, tänavakivid.Müügil Odavaim müüriplokk Eestis. Küsige meilt pakkumist.


Ehitusmaterjalide jae ja projektimüük, ning hulgikaubandus. Erinevate toodete turundamine Eestis.TASOSTAR-KaubandusRävala pst. 8. Tallinn.tel: 53090029andres@buildingmaterial.eewww.buildingmaterial.ee


Müügil erinevad ehitusmaterjalid soodsate hindadega:ehitusplokid, kuivsegud, soojustusmaterjalid, ehitusplaadid, liimpuit-tooted, PVC aknad uksed aknalauad ja garaaziväravad.

Küsimused ja vastused

Antud toote kohta ei ole esitatud ühtegi küsimust

Vasta küsimusele siin: