#14362

PVC aknad ja uksed

Hind: 138.00 €
Kogus: 1000 tk
Lisatud: 11.01.2019
Asukoht: Tallinn, Tarne üle Eesti

TASOSTAR

Kirjeldus:

PVC aknad ja uksed ettevõttest "Fauga" Leedu.


Pakume Eesti turul Leedu Norra ühisettevõtte "Fauga" tooteid.Peamised tooted on PVC aknad, valmistatakse ka klaaspakette, uksi ja garaaži väravaid."Fauga" on üks suurimaid PVC akende tootjaid Baltimaades."Fauga" ekspordib oma tooteid Norras, Rootsis, Taanis, Prantsusmaal, Belgias, Hollandis, Lätis ja Eestis. Ettevõte on pidevalt arenev, kohandades tooteid vastavalt erinevate turgude iseärasustele ja traditsioonidele. "Fauga" tootevalik on väga lai. Toodetakse aknaid Saksa, Skandinaavia, Prantsusmaa ja Hollandi profiili süsteeme. "Fauga" kasutab akende tootmisel kvaliteetseid saksa profiili tootja - INOUTIC firma (liige Deceuninck Group) aknaprofiile. "Fauga" kasutab akende tootmisprotsessis seadmeid, mida kasutavad kõige enam arenenud Euroopa ettevõtted, nagu Lisec; ROTOX: Urban.


Aknaprofiil Inoutic Eforte: "Passive House"


Eforte seab uue standardi energiasäästlike akende profiilis: See on 6-kambrit ja 3-sulgemise-tihendiga profiil, terasest armatuur, profiili sügavus 84 mm, ja väga madal soojusjuhtivus väärtus (U) ilma täiendava isolatsioonita.


Ökonoomne ja tõhus lahendus, mis ühendab kvaliteedi, kaasaegse disaini ja energiasäästu. See vastab veelgi kõrgematele nõuetele kui passiivmaja!


Tootja kodulehel leiate laiema valiku toodetest. www.fauga.com


Saatke meile oma akende -uste andmed ja koostame Teie maja jaoks pakkumise.


Nimi: TASOSTAR-KaubandusTelefon: 53090029 E-mail: andres@buildingmaterial.ee Linn/Maakond: Transport üle Eestiwww.buildingmaterial.ee


Aknad, uksed, aknaid, uksi, uks, aken, PVC, plastik, plast, plastaken, garaaziuks, profiil, profiilid, klaas, klaaspakett, klaaspeketti, klaaspaketid, alumiinium-klaas, FAUGA, lükanduks, veranda, rõdu, rõduuks, akende paigaldus, avatäited, klaasimine, klaasimistööd, akende müük,

Küsimused ja vastused

Antud toote kohta ei ole esitatud ühtegi küsimust

Vasta küsimusele siin: