#1253

PVC kilega kaetud uksed

Hind: 11 111.00 €
Lisatud: 27.03.2017
Asukoht: Tallinn

UkseSalong.ee

Kirjeldus:

PVC kilega lamineeritud uksed 


Õnneks lõpeb remont alati ning meil on Teile suurepärane lahendus kuidas teha remont kiiremini. Nende jaoks, kes veel ei ole soetanud tubadevahelisi uksi ning ei suuda otsustada milliseid osta, on meil lahendus – osta PVC kilega lamineeritud uksed.


Mis on PVC kilega lamineeritud uksed? 


Antud uks kujutab endast puidust karkassi (tugevaimast materjalist - männist), mille mõlemale poole kleebitakse puidkiudplaat paneelid (1 paneeli paksus umbes 0,25-1 cm). Lõpus saab puitkiudplaat spetsialiseeritud ümbrise PVC kile näol. See on igas mõttes ohutu ning selle erilised omadused (suurem vastupidavust, elegantsus ja tänapäevane stiiil) toovad selle esile teiste samalaadsete seast. Kokkvutõttes valmib uks, mille paksus on 4 cm, mis kindlustab ideaalse hääle- ja müraisolatsiooni.Antud uste paigaldus aitab kaasa eelarve kokkuhoiule, lisab toa disainile peensust ja stiili, aga tema pikk iga ja kulumiskindlus toovad omanikele ainult positiivseid emotsioone.


Ainult  meie e-poes  - parimad uksed Teie kodule!


 


Ootame Teid mugavas kohas meie uuendatud salongis, mis asub aadressil:


Madara 22


10613, Tallinn


tel 6229525


Hinnad alates 90 euro!


 


www.uksesalong.ee

Küsimused ja vastused

adamspatrick küsis 31.12.2018 04:25

Hello,

I am Adams Patrick, i will like to invest in your country. all I want is an honest and reliable person who can be my partner.please

email me on adamspatrick556@gmail.com for more details.

Best Regards

Adams Patrick U.S Army Afghanistan.

Vasta küsimusele siin: