#14372

ROCLITE. Müüriplokid, tuhaplokid.

Hind: 2.33 €
Kogus: 1000 tk
Lisatud: 04.02.2019
Asukoht: Jõhvi, Tarnime üle Eesti

TASOSTAR

Kirjeldus:

UUS TOODE!. VKG Ehitusplokid, tuhaplokid uues kuues. ROCLITE


Pakkumine: VKG PLOKID ROCLITE. Müüriplokid, tuhaplokid. Eestimaine, kodumaine Müürikivi. Poorbetoon ehitusplokid.


ROCLITE OÜ on üheks regiooni (Ida-Virumaa) arvestatavaks tootmisettevõtteks, mille tegevusalaks on põlevkivituhast ja liivast ehitusplokkide tootmine. Ehitusmaterjalide tootmine jääk– ja kõrvalproduktidest on Euroopas kasvav ja keskkonnakaitseliselt eelistatud trend, kuna võimaldab säästa puhtaid looduslikke materjale ning vältida täiendavat maavarade kaevandamist. Põlevkivituha kasutamine ehitusplokkides võimaldab olulisel määral säästa nii tsementi kui ka Eesti ehitusmaavarasid - lubjakivi, savi, liiva - mida kasutatakse teiste kergplokkide valmistamisel.


Müüja erinevaid üldehitusmaterjale, samuti soojustusmaterjale soodsate hindadega. Transpordi võimalus üle Eesti. Küsige omale pakkumist: info@buildingmaterial.ee www.buildingmaterial.ee


Nimi: Andres Telefon: 53090029 E-mail: info@buildingmaterial.ee Linn/Maakond: Transport üle Eesti


BBR, betoonplokid, betoonplokk, Columbia Kivi, Columbia Plokid, Columbia Plokk, Columbia-Kivi, ehituskivid, ehitusmaterjal, ehitusmaterjalid, ehitusmaterjalide projektimüük, ehitusplokid, ehitusplokk, Fibo analoog, kergkruusaplokid, keramsiit, keramsiitplokid, keramsiitplokk, kergkruus, kergkruusplokid, kergkruus-plokk,kergkruus-plokid, kergkruusplokk,kergplokid, kergplokk, kivi, kivid, kuivsegu, kuivsegud, mullbetoon, müürikivi, müürimört, müüriplokid, Müüriplokk, müürisegu, Müüritisematerjal, narva plokid, narva plokk, Plokid, plokiliim, plokk, Poorbetoon ehitusplokid, poorbetoon, poorbetoonid, poorbetoonist, Roclite, seinaplokid, seinaplokk, silbet, silbeti plokid, silbeti plokk, tuhaplokid, tuhaplokk, täisplokid. täisplokk, vaheseinaplaadid, vaheseinaplokid, VKG Plokk, voodrikivid, väikeplokk, väikeplokid, õõnesplokid, õõnesplokk, üldehitus, üldehitusmaterjal, üldehitusmaterjalid, müüritööd, müüritöö, üldehitus, üldehitustööd, ladumine, ladumistööd, müüriladumine, müüritis


Roclite poorbetoon müüriplokid superhinnaga!Roclite 200x300x600S plokid vaid 2,33 EUR tk! Kui soovid ehitada targalt ja säästlikult siis vali müüriplokiks Roclite!Tellides rohkem kui 500 plokki saad kingituseks tasuta transpordi otse objektile!Vaata ka teisi pakkumisi! www.buildingmaterial.ee


Ehitusmaterjalide jae ja projektimüükTASOSTAR-Kaubandustel: 53090029www.buildingmaterial.ee


Küsige oma ehitusmaterjalide soetamiseks meilt hinnapakkumist:andres@buildingmaterial.ee


Uue põlvkonna poorbetoonplokk Roclite.


2012. aasta ehitushooaega alustasime olulise uudisega - turul on Uue põlvkonna poorbetoonplokk Roclite. Põlevkivituhast on ehitusmaterjale valmistatud juba eelmisel sajandil, kuid Roclite ploki kvaliteedi ja täpsuse garanteerivad uued moodsad Saksa tootmisliinid.


Roclite plokid on kergplokkidest kõige soodsama ruutmeetrihinnaga. Roclite plokke kasutades hoiate kokku rahalisi vahendeid ja saate paremini konkureerida ehitusturul. Ühe maja seinamaterjali pealt võib kokku hoida kuni 600 eur. Soodsamat plokki ostes hoiate kokku mõne ukse või akna raha. Plokkide kohalevedu üle Eesti. Küsige pakkumist. www.buildingmaterial.ee info@buildingmaterial.ee NB: tarnime ka teisi erinevaid ehitusmaterjale. Telli materjal täna, kui pinnas kõva ja ligipääs krundile.


Nimi: TASOSTAR Kaubandus Telefon: 53090029E-mail: andres@buildingmaterial.ee Linn/Maakond: Transport üle Eesti


UUS EESTI TOODE!


Poorbetoonist Roclite seinaplokk on ökoloogiliselt täiesti puhas anorgaaniline müürimaterjal, mida toodetakse kohalikest loodusvaradest. Roclite plokk on tugev ja kvaliteetne, paigaldus on lihtne ja kiire.


ROCLITE POORBETOON EHITUSPLOKK ON:• Keskkonnasõbralik• Kerge• Tulekindel• Mürapidav• Kõrge soojapidavusega• Külmakindel• Hea helipidavusega


ROCLITE SEINAPLOKID SOBIVAD:• Elamuehituses• Kõrghoonete mittekandvateks seinteks• Tööstushoonetele• PõllumajandushooneteleRoclite seinaplokke kasutatakse müüri-, seina ja vaheseinamaterjalina(kuni 3-korruselise hoonete kandvad seinad). Plokidühendatakse omavahel peenteramördiga või plokiliimiga.


ROCLITE ON LOODUSSÕBRALIK MATERJAL:Roclite ehitusplokid saadakse autoklaavmeetodil kõrgel temperatuurilliiva, põlevkivituha ja vee segust. Meie poorbetoonplokidon ökoloogiliselt puhtad ega eralda ümbritsevassekeskkonda kahjulikke ühendeid. Järgime jäätmevaba tootmisepõhimõtteid: saadame põlvekivituhka taaskasutusse.

Küsimused ja vastused

Antud toote kohta ei ole esitatud ühtegi küsimust

Vasta küsimusele siin: