#965

StoneREX - Tulekindlad ja vastupidavad fassaadiplaadid

Hind: 16.00 €
Kogus: 1000 tk
Lisatud: 30.09.2016
Asukoht: Tallinn, tarne üle Eesti

TASOSTAR

Kirjeldus:

StoneREX - Tulekindlad ja vastupidavad fassaadiplaadid


Tulekindlad ja vastupidavad fassaadiplaadid, puidu struktuuriga plaadid, tsementlaastplaadid, põrandaplaadid. StoneREX - parim lahendus fassaadile! Kivipuruplaadiga kaetud fassaad on kauakestev, hooldusvaba, ventileeruv ja tulekindel!


StoneREX sokli ja fassaadiplaat, kivipuruplaat.


StoneREX OÜ toodab peamiselt hingavates fassaadilahendustes kasutatavaid kivipuruplaate. Hingava fassaadi head omadused ning plaatide lihtne paigaldus teevad StoneREX-ist parima valiku fassaadi jaoks!


Meie tootevalikuks on saadaval kõik levinud kivipuruplaadi liigid – StoneREX plaate toodetakse tsementlaast-, tsementkiud- ja magneesiumoksiid alusplaatide baasil. Erinevad alusplaadid võimaldavad leida sobiva lahenduse lisaks fassaadidele ka soklite, lagede, rõdude, räästakastide, niiskete ruumide, tuletõkkeseinte, tootmis- ja põllumajandushoonete jaoks. Lisaks kivipuruplaatidele on võimalik tellida tsementlaast-, tsementkiud- ja magneesiumoksiidplaate ka värvituna, tulekaitsega või muul kliendi jaoks vajalikul viisil töödelduna.


Kohalevedu üle Eesti.


Küsige pakkumist. info@buildingmaterial.ee NB: tarnime ka teisi erinevaid ehitusmaterjale.


www.buildingmaterial.ee


Nimi: TASOSTAR Kaubandus Telefon: 53090029E-mail: andres@buildingmaterial.ee Linn/Maakond: Transport üle Eesti


Nüüd kõik kivipuruplaadid, fassaadiplaadid, sokliplaadid ja ehitusplaadid ühest kohast!


*StoneREX kivipuruplaat, mitmekülgne värvivalik, alusplaat "Betonyp" tsementlaastplaat.*StoneREX Plus kivipuruplaat, mitmekülgne värvivalik, alusplaat "Cemvin" tsementkiudplaat.*StoneREX Color ja StoneREX Color Plus värvitud plaadid RAL-, Acomix-, Tikkurila- ja Colomorm värvikataloog.*Betonyp tsementlaastplaat- siledapinnaline tsemendi värvi ehitusplaat.*Cemvin tsementkiudplaat- niiskus-, ilmastiku- ja tulekindel siledapinnaline tsemendi värvi ehitusplaat.


Ehitusmaterjalide jae ja projektimüük, ning hulgikaubandus. Erinevate toodete turundamine Eestis.TASOSTAR-KaubandusRävala pst. 8. Tallinn.tel: 53090029andres@buildingmaterial.eewww.buildingmaterial.ee


Müügil erinevad ehitusmaterjalid soodsate hindadega:ehitusplokid, kuivsegud, soojustusmaterjalid, ehitusplaadid, liimpuit-tooted.


Endiselt saadaval soodsa hinnaga ROCLITE poorbetoon ehitusplokid ja Läti Kerg-kruusa plokid.mgo ehitusplaat, magnesiitplaat, ehitusplaadid, viimistlus, fassaad, fassaadiplaat, fassaadiplaadid, vundament, sokkel, sokliplaat, viimistlusplaat, tulekindel, veekindel, tuletõke, tuletõkkesein, tuletõkkeplaat, kivipuruplaat, kivipuruplaadid, fassaadilahendus, kivipuruplaate, magneesiumoksiidplaate, magneesiumoksiidplaat, magneesiumoksiidplaadid, tsementkiudplaat, tsementkiudplaadid, kivipurukattega, magrock

Küsimused ja vastused

Antud toote kohta ei ole esitatud ühtegi küsimust

Vasta küsimusele siin: